To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[OBUWIE] Buty militarne na jesień, zimę i wczesną wiosnę
#15
Witam,
ponawiam temat.

Chciałbym kupić pierwsze buty militarne. Nie znam się i nie wiem jakie wybrać.
Byłem już na forum. Odwiedziłem faq. Przeczytałem, że już nie opłaca się kupować Magnumów, Kupczaków, Desantów. Doczytałem się, że opłaca się kupić buty firmy Belleville, Bates, Rocky, Bundeswehry. Co oznacza ICB? bo Rzez napisał ''[...]ICB(firma obojetnie jaka: bates, belleville, rocky -to nie ma znaczenia-bo to tylko podwykonawcy)[..]''. Myślę, że już jest lepiej bo mam już ogół ale dalej jestem zielony. Co teraz?

Butów chcę używać:
- na czas jesienny, ziomowy i wiosenny
- do chodzenia po śniegu, deszczu, błocie, kałużach i innych takich
- czasem krótkie bieganie i możliwe przeskakiwanie przeszkód, zeskoki
- wyskok do lasu, łąkę, pole, może i góry
Od buta wymagam:
- przewiewności, tak aby stopa się nie pociła
- nieprzemakalności
- wytrzymalności
- stabilności
- wygody
- fajnie jakby się szybko zdejmowało i zakładało
- mile widziane miękka podeszwa

Dobrze jakby wyglądały jako tako (ale nie wymagane) oraz w miarę przystępnej cenie (do 500 zł).

Pozdrawiam,
Yllard

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[OBUWIE] Buty militarne na jesień, zimę i wczesną wiosnę - przez łowca jeleni - 11-08-2007, 21:33
RE:[OBUWIE] Buty militarne na jesień, zimę i wczesną wiosnę - przez łowca jeleni - 12-08-2007, 14:25
RE:[OBUWIE] Buty militarne na jesień, zimę i wczesną wiosnę - przez Yllard - 09-11-2010, 21:45

Skocz do: