To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light
#18
No to wrocilam juz z Norwegii i moge cosik napisac o spiworze.
Moj pobyt w Norwegii skladal sie z dwoch czesci: pracy na farmie i podrozowania.
w czesci pierwszej spalysmy w pomieszczeniech i spiwor robil za koldre, i bylo tak w sam raz pod wzgledem ciepla:)

w drugiej podrozowalam: tempertura byla ok 15-20 st., byla tylko jedna noc kiedy zmarzlam, ale trudno sie dziwic, skoro spalam pod wiata, w deszczu, 7 stopniach, w gorach, nad fiordem od ktorego wialo... wlozylam wtedy na siebie kilka warstw i bardzo bardzo zmarzlam... nie moge miec jednak pretensji do spiworka - bo to w koncu Ekstra Light...

naleze do osob ktore nie lubia spac w spiworze, bo czuje sie ograniczona, zawinieta w kokon, przegrzana, po za tym nie da sie spac w polszpagacie bo nie ma miejsca, a mnie tak akurat najwygodniej, moje uwagi moga byc wiec bardzo subiektywne... ale postaralam sie cosik stworzyc:)

zalety:
lekki i malutki, ma wielkosc 2kg maki:), no i wazy chyba mniej niz moja kurtka przeciwdeszczowa, swietnie sie pakuje do worka:), nie chlonie wilgoci wogole, wogole:)
material przyjemny w dotyku
w temperaturach 15-24 stopni nie jest ani za cieply ani za zimny

wady:
worek jest na sznurku, ktory sluzy do sciagania kapturka, co powoduje czasem obkrecanie sie sznurka wokol szyi i lekkie przyduszanie, ale... zgodnie z wskazowka ''jak najbardziej dopuszczalne jest odcięcie worka''

jak dla mnie super, ze sa tylko duze numery (dostalam L) bo lubie sie rozpychac w spiworku, ale nie wiem, czy jakisc ktos ''L'' rzeczywiscie nie mialby za ciasno

ogolnie jestem zachwycona, zobaczymy jak spisze sie w Indiach
-------------------------------------------
dziecko z Bullerbyn...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-06-2007, 14:19
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 28-06-2007, 11:23
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 28-06-2007, 18:39
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-07-2007, 11:04
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-07-2007, 13:07
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez idziaczek - 08-08-2007, 15:00
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 13-12-2007, 09:47
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 13-12-2007, 10:53
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 18-07-2008, 13:29

Skocz do: