To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#88
Witam! Niestety byłem jednym z tych, którzy używali plecak patagonia 4x firmy treksport 80l. Na pierwszym wypadzie rozdarl mi sie po 2 godzinach noszenia. Producent powiedzial, że to felerna seria wiec mi wymienili. Na nastepnym dluzszym wypadzie modlilem sie zeby wytrzymal do konca wyjazdu. Darł się najbardziej na bokach, gdzie uzyto podobno jakiegos super materialu, ponadto urwaly sie tylne troki od klapy. NIE POLECAM!!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez stasimon - 21-07-2008, 18:18
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: