To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#82
niestety nie mialem do czynienia Treksportem Strom, mam natomiat Khimbou, i jestem bardzo zadowolony z niej, zarowno kroj, jak i funkcjonalnosc jest w porzadku
usytuowanie kieszeni, jakosc suwakow, kaptur porzadnie regulowany, choc przydalby sie moze 3 rzep, ostatnio w totalnej zamieci przy schodzeniu z Bystrej - przy pierwszym zapieciu kaptura zwialo mi go w moment, musialem troche pogrzebac przy rzepach zeby trzymalo sie solidnie, ale moze czepiam sie...
irytuje mnie ciut rzep z tylu, na karku do blokowania schowanego , zlozonego w ''schowku'' kaptura, niestety koliduje z pasem plecaka, w konsekwencji troche pozaciagal mi rzep ow pas
jezeli chodzi o DWR - nie mam zastrzezen, jak na razie kilka burz przeszedlem i w miescie i w gorach, zamiec, gradobicie, deszcz, wiatr, na razie nie zawiodlem sie na Gelanots'ie, cena moglaby byc ciut nizsza, generalnie polecam

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez dgim - 10-05-2008, 21:26
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: