To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#52
- Bruner11 - co do zamka do polara, to takowego brak, co do stójki i ściągacza po południu powiem dokładnie jak to działa, a co do rozmiarówki, to sam miałem z nią niestety problem i skończyło się na wymianie (podziękowania dla 8a za prędkość). Mam prawie 200cm wzrostu i jestem szczupły i jak ulał leży na mnie rozmiar XL (w XXL myślałem, że się utopię). Dla porównania polar milo mam XXL. Najlepiej jednak przed zamówieniem podaj im swoje dokładne wymiary, a oni w razie czego powinni dopasować.

Pozdrawiam!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez The_vagabond - 06-11-2007, 08:38
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: