To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#34
nie wiem, może dla tego że te kurtki nie sa brane do testów?
trudno mi porównać z eVentem, bo nie mam takiej kurtki
mogę porównać z gore-texem: przy H2NO jego trwałość jest żałosna, pozostałe istotne parametry zbliżone
notabene istnieje pewien kłopot z ustaleniem co to za membrana (poza tym, że PTFE jak gorek i eVent) - Patagonia twierdzi, ze to ich autorski projekt, na forach zachodnich jest wiel opinii, że to eVenet ew. w jakiś sposób zmodyfikowany :)
poza tym wszystkie testy komercyjnych magazynów, pism należy traktować z przymrużeniem oka - skrajnym przypadkiem ich rzetelności są ostatnie testy z n.m.p.
dla mnie wysnacznikiem przy wyborze jest ocena moja i innych użytkowników
ale nie zamierzam iśc w polemike tego typu - wyraziłem tylko swoją opinę, że warto zainteresować sie wyrobami Patagonii
opinię, którą podzielają wszystkie znanae mi osoby, które w praktyce miały okazję wypróbować te wyroby
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez rumcajs - 15-09-2007, 15:11
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: