To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#33
Jeśli o plecakach mowa - jestem szczęśliwym posiadaczem Tibeta XT 55 i jest to najlepszy plecak wspinaczkowy jaki kiedykolwiek miałem. Jest bardzo pojemny, wygodny - mimo niedużych rozmiarów system nośny jest lepszy niż w niejednym wyprawowym - ma sporo funkcjonalnych dodatków typu panel sprzętowy i zaczepy na narty, które służą świetnie jako dodatkowe szpejarki. Solidny zamek ułatwia dostęp do głównej komory. Poza wspinaczką jest to doskonały plecak na kilkudniowe wyjazdy i na miasto.

Jedyne problemy jakie mam to a) rzep w klapie któremu puścił szew, choć nie ma to żadnego znaczenia dla użytkowania i b) wspomniany pokrowiec p.deszczowy, który zajmuje nieco miejsca w klapie. Tu jednak nie ma dramatu, bo dopóki nie jadę w góry, po prostu go wyciągam. Myślę jednak, że pokrowiec w dni byłby lepszy, gdyż automatycznie daje to plecakowi podwójne dno.

Gdybym miał dać ocenę dałbym mu 9 punktów na 10 i to tylko dlatego że ideały nie istnieją, a za krótko go mam, aby ocenić w pełni wytrzymałość. Ahoj!
-------------------------------------------
www.dolina-rospudy.pl

-
https://lukaszsupergan.com/

Przewodnik "Szlaki Polski. 30 tras długodystansowych":
https://lukaszsupergan.com/produkt/szlaki-polski/
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sołtys - 06-09-2007, 21:44
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: