To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#30
Znam tylko stary model Eigera 33. Dla mnie to raczej damski plecak, ale nosi się przyzwoicie (jeśli się jego nie przeciąża). Osobiście nie przepadam za ''tornistrami'' czyli za plecakami na zamek. Z zamkami w starym Eigerze nie było kłopotów w zimie, ale nie był on eksploatowany w ekstremalnych warunkach. Osobiście używałem 3 plecaków firmy TrekSport i nie miałem z nimi kłopotów. Znajomi też mają kilka egzemplarzy i są zadowoleni. Kolega bardzo chwalił Tatrana. Fakt, że wszystkie te plecaki były wyprodukowane co najmniej 3 lata temu. Nie wiem jak jest obecnie z jakością.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez kptNemo - 22-08-2007, 23:38
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: