To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#26
kilka miesięcy temu kupiłem w sklepie internetowym plecak Tatran 4[X], oddałem go po 5 dniach.. szycie masakryczne, krzywe i niedociągnięte szwy, prześwitujące pod światłem.. pasek z klamrą przymocowany do pasa biodrowego był tak delikatnie wszyty do tego pasa, że mogłem go spokojnie bez wysiłku ''oderwać'', nie wspominając o siłach jakie działają na ten pas podczas wyprawy z pełnym załadunkiem.. sam plecak jest dobrze przemyślany, wygodny, praktyczny, ale to szycie... nie za tę cenę... odradzam!
dla mnie minusem jeszcze było umieszczenie pokrowca przeciwdeszczowego w klapie, a nie w dnie plecaka.. tym samym zmniejszyła się pojemność klapy (kieszeni w klapie) ;)
-------------------------------------------
sawee

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sawee - 07-07-2007, 21:28
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: