To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#25
mój brejdak od kilku lat ciucha ich plecak tatran 80. Jedyne co zawiodło, i to po 4 latah z okładem, to pas biodrowy. Plecak był na gwarancji więc nie było problema i został cały wymieniony. Jak zdążyłem zauważyć nic poza tym się nie pruje, nie odstaje, nie jest podarte czy przetarte. Plecak jest pancerny z bardzo dobrym systemem nośnym. Miałem go kilka razy na grzbiecie i uważam, że TrekSport jak najbardziej jest firmą godną polecenia.
W najbliższym tygodniu mam zamiar w polarsporcie kupić ich nowego Tatrana 4[X]. Bez żadnej obawy go ''łyknę''.
Fenrir - dzięki za wskazówkę odnośnie mocowania taśmy pasa biodrowego do samego pasa. Sprawdzę i jak cosik to od razu w sklepie, jeśli będzie to możliwe, poproszę o poprawę.
Odnośnie tematu szycia w chinach lub innych dziwnych miejscach - jak ktoś wcześniej zwrócił na to uwagę - najlepsze firmy przerzuciły swoją produkcję właśnie w tamte strony. Tam pracują za miskę ryżu a tym samym firmy zarabiają jeszcze więcej ponieważ przeca cen na swoje produkty nie obniżają.
To tak na marginiesie.
TrekSport jak najbardziej!!!
-------------------------------------------
każdy ma swoją górę, która czeka na niego!!!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez łylma - 07-07-2007, 17:09
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: