To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#16
~ Kudu ja mam plecak Campusa od 3 lat i tez z niego zadna niteczka nie wylazi. Jestem z niego bardzo zadowolony i moglbym zarzucic Ci, ze nie mialeś Campusa w rękach bo jak widać nie darzysz go sympatią. Ale i tak mam negatywne podejście do produktów tej firmy. Widać Chińczyk miał dobry dzień, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
100 dni dla plecaka to żaden test. MakroCasha dłużej ciorałem po mieście i wyrzuciłem go bo mi się znudził, a nie dlatego, że się uszkodził. Ale idąc z kilkudziesięciolitrowym, wypakowanym po brzegi worem po górkach nie miałbym ochoty się przekonać o tandetności na własnej skórze. Miałem te plecaki w rękach, miałem na plecach, ale lektura czeskich odpowiedników ngt i rozmowy ze sprzedawcami odwiodły mnie od zakupu.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez bartoldzik - 15-04-2007, 08:31
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: