To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001
#19
2008-01-15 14:41
oldyss1@o2.pl

Uzywam tej koszulki od 1,5 roku w roznych warunkach. Mozna powiedziec ze ja zajechalem gdyz potrafilem w gorach nosic...przez 7 dni bez zmiany czy prania i nawet brzydko nie pachaniala(nikt sie nie odsuwal w miescie jak sie zblizalem do ludzi:P) Jestem zaskoczony efektami jakie daja jony srebra(srebrna nic), o wygodzie nie piszac. Jedyna wada koszulki jest...mechacenie sie! Niestety koszulka z zewnatrz strzepi sie delikatnie. Na szczescie na czarnym nie widac tak bardzo ale przez to material jest juz troszke nadwyrezony, mniej wydajny- tak mi sie zdaje. Zaczalem od niedawna ja prac stosujac Nikwax Basewash, ktory czysci, odswieza odziez i poprawia zdolnosc odziezy do wchlaniania przez nia wilgoci i przyspiesza proces suszenia. Polecam te odziez + Nikwaxa= razem daja znakomita wydajnosc.

Ocena produktu
Oddychalność 5
Wygoda 5
Wytrzymałość 3
OGÓLNA 4.33
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001 - przez generalpinochet - 26-12-2007, 14:21
RE:[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001 - przez oldyss - 22-06-2009, 06:16

Skocz do: