To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001
#17
~Zielony
2007-06-14 12:12
zielonypw@gmail.com

Użytkuję koszulki już ponad rok. Mam 4 sztuki (czarne). Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że 2 które zakupiłem wcześniej są lepszej jakości tzn. są nieco grubsze, ''zbite'', mocniejsze a przez to i trwalsze. Nie wiem dlaczego firma po kilku miesiącach zmieniła gramaturę materiału - oszczędność??? 2 późniejsze koszulki są ciensze i zaciągają się w nich nitki - podobna sytuacja dotyczy koloru khaki. Ale to jedyne waddy tego materiału. Co do użytkowania i prania podzielam zdanie poprzedników.
Boxerki - ZBYT KRÓTKIE NOGAWKI - bardzo mi to przeszkadzało - przestałem używać niestety.

Ocena produktu
Oddychalność 5
Wygoda 5
Wytrzymałość 4
OGÓLNA 4.67
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001 - przez generalpinochet - 26-12-2007, 14:21
RE:[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001 - przez Zielony - 22-06-2009, 06:15

Skocz do: