To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001
#10
Witam. Dzisiaj doszla do mnie koszulka (bo sama zamawialem bez bokserek) i jestem bardzo niezadowolony z rozmiarow, ktore sa dziwne i nie robione z mysla aby koszulki dobrze przylegaly do ciala. Rozmiar M, ktory zamowilem : 53 cm szerokosci pod pachami to dla ludzi, ktorzy w klacie maja grubo powyzej 120cm, dlugosc natomiast 66cm to ledwo do majtek dosiega.
Jako koszulka przylegajaca do ciala, w klacie ''troche'' mnie opinala (jednak i nawet rozmiar S za duzy zeby porzadnie i prawidlowo przylegala ), natomiast w brzuchu to luzny worek. Nie polecam kupowania przez internet, musicie koszulke koniecznie przymierzyc przed kupnem. Material natomiast wydawal sie super. Jeszcze raz podkresle, jak na koszulke, ktora powinna dobrze przylegac do ciala, to rozmiary sa poprostu zrypane. (Dla potwierdzenia podam, mam 183cm wzrostu, 90kg wagi, klatka kolo 110-115cm, w pasie ok 87 - rozmiar S tez bylby za duzy - dla jakich wielkoludow sa robione te koszulki :O).

Pozdrawiam
-------------------------------------------
Zinkar

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001 - przez generalpinochet - 26-12-2007, 14:21
RE:[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001 - przez Zinkar - 22-01-2008, 20:20

Skocz do: