To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001
#1
OPIS PRODUKTU:

Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001

Nazwa dzianiny: Skinlife Subtlesystem
antybakteryjna, antyalergiczna, antygrzybiczna, antyzapachowa.

produkt: bielizna męska profilowana

symbol: EX/K-M/001 & EX/B-M/001

skład: Meryl Skinlife 50%, Poliamid 50%

faktura: plaster miodu (do ciała)

gramatura: 200/m2

atuty: srebrna nitka, płaskie szwy

cechy: produkt przewiewny i oddychający, komfort użytkowania, zabezpieczenie przed przykrymi zapachami, zmniejszenie ryzyka alergii, właściwości ochronne w zakresie transmisji promieniowania słonecznego UV i UVB, trwałość kolorów.

kolory: czarny, khaki

rozmiary: S, M, L, XL, XXL

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
21-06-2009, 18:23

Tytułem wstępu

koszulkę nabyłem ponad dwa lata temu. W sklepie od razu wpadła mi w oko, przymierzyłem rozmiar L, pasuje idealnie(ja 187 cm i 70 coś kilo) i z miejsca kupiłem.
Nie wiem dokładnie co to za model, ale od modelu EX/K-M/011 różni się jedynie luźniejszym krojem, tzn. nie jest przylegająca tylko bardziej jak T-shirt. Mnie to nie przeszkadza, bo szukałem właśnie czegoś takiego:)

Krój i budowa

Jak już wspominałem, krój jest luźny, nie krępuje ruchów, szwy nie uwierają, ściągacz pod szyją nie dusi i nie sprawia problemów przy zakładaniu. Koszulka jest odpowiednia na długość jak i na szerokość.

Użytkowanie

Koszulka przez dwa lata nie miała lekko. Używana często w mieście oraz zawsze w terenie, w każdą porę roku. Zarówno solo jak i pod kurtką/polarem. Pod 15 kilowym plecakiem jak i zwykła torbą naramienną.

Wytrzymałość oceniam na bdb. po takim okresie używania żaden szew nie puścił, nic się nie rozdarło, nic nie przetarło tylko minimalnie się rozciągnęła, pewnie od mocnego, wręcz na chama, wykręcania. Kolor i właściwości są nadal bez zmian. Jedyne ślady zużycia widać pod pachami, lekkie zmechacenia(zdjęcie), oraz od wewnątrz w okolicy krzyży, spowodowane plecakiem.

Oddychalność oceniam b.dobrze minus. Ze względu na luźny krój i grubość materiału koszulka nieco gorzej radzi sobie z potem niż brubeck aztec. Mimo to komfort mamy w niej zapewniony. Nie doświadczam w niej efektu zimnych pleców po postojach czy to latem czy zimą. Szybko wysycha na użytkowniku:)
największą zaletą koszulki to jej antybakteryjność. Nawet po kilku dniach(2,3) użytkowania ona nadal jest świeżna, no może nie całkiem:) ale spokojnie można dalej chodzić. Efekt jonów srebra nadal trwa mimo licznych prań w różnych środkach piorących.
Materiał jest z zewnątrz gładki, a od spodu ma strukturę plastra miodu, co zapewne ma lepiej odprowadzać pot. Termicznie przedstawia się podobnie do bawełny, acz expedus wydaje się być nieco grubszy od t-shirtów.

Podsumowanie

jak dla mnie świetny produkt za rozsądną cenę(kupiłem za 70zl). Zarówno trwałość jak i wygoda użytkowania wysoko lokuje ten produkt. Polecam ją każdemu kto szuka czegoś pożądnego spełniającego oczekiwania.

Zalety
+trwałość
+właściwości antyzapachowe
+świetny materiał
+wygląd


Wady
-brak:)

OCENA PRODUKTU:

Oddychalność: 5/5
Wygoda: 5/5
Wytrzymałość: 5/5
Ogólna: 5.00/5


[Obrazek: expedus%5B1%5D.jpg]


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001 - przez NDC - 17-02-2007, 22:01
RE:[Recenzja] Expedus ExtremeLine EX/K-M/001 & EX/B-M/001 - przez generalpinochet - 26-12-2007, 14:21

Skocz do: