To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty do ... pracy czyli gajowym, geodetą, etc. być
#72
hmm, tak się składa że dziś walczyliśmy na polu z sadzeniem ziemniarów, -duużo, a potem lajcik- groszek i rzodkiewka..pole kilka arów i niestety brak ciągnika-chodzi o ziemniar..ziemia lipa, gliniasta, jak sucho to zmienia się w takie skałki, jak mokro to glina straszna, na szczęście było sucho, wszyscy w kaloszach ale ja- Lowa -desert elite, a jak ! i było super, buty dały radę, wygodnie, żaden kamyczek w srodku- nogawka na bucie, syry nie zapocone- skarpety z netto- coolmax , kupione do sprawdzenia butów, 2 pary za 14 pln, daly radę..buty usyfiłem czyszcząc kratkę z grilla -takie czarne kropki -ciężko się zmywa ale to nie te czasy kurde , mam 40 na karku więc buty nie mogą mnie przeżyć, -szmata, benz. ekstrakcyjna i ..acha zapomniałem że kosiłem kosiarką a potem podkaszarką trawę, chaszcze, zarośla itd..więc benzyna, szmata i buty czyste..nie wiem jak długo, ale żonie pokazałem że dobry zakup był i się odczepiła..faajne buty, ale do roboty... Tak do głupiego latania too są nie teges, zwłaszcza- boots MOD-pozdrawiam.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty do ... pracy czyli gajowym, geodetą, etc. być - przez wideł - 30-04-2016, 23:31

Skocz do: