To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty do ... pracy czyli gajowym, geodetą, etc. być
#47
Witam
Potrzebuję butów do pracy w terenie, ewentualnie krótkich wycieczek po lesie i mieście. Nie planuję w nich jechać na lodowiec czy w Tatry, więc nie muszą być jakieś super-wypasione. Chodzi mi o to, żeby nie przeciekały przy każdym deszczu i nie rozleciały się po roku noszenia. A sama praca to 8-10 godzin przerzucania ziemi więc nic wielkiego. Przy naprawdę ekstremalnych warunkach będę korzystać z kaloszy lub trampek (zależnie od okoliczności). Stale mam wątpliwości czy wybrać buty wysokie czy niskie (jednak usztywniona kostka by się przydała, bo trochę skakania do dołów będzie) ale do wydania mam tylko ~250zl więc raczej słabo.
Może mi ktoś w tej materii coś poradzić? Trochę poczytałem na ten temat ale dalej jestem zielony a wolałbym mieć jakąś podstawę zanim pójdę do sklepu, żeby mi nie wcisnęli jakiegoś syfu. Czy buty BW również tutaj byłyby dobrym rozwiązaniem?
Pozdrawiam

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty do ... pracy czyli gajowym, geodetą, etc. być - przez student - 25-06-2010, 13:56

Skocz do: