To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Zrób to sam - DIY - materiały - dostępność / własne projekty
Nie wiem jakie to są płyty, te ktore wymieniłeś.
Płytę z pleksi ( przezroczysta) kupiłem w zakładzie gdzie robią reklamy. Mieli też płyty białe, nie przezroczyste, miękkie z jakiejś pianki. Bardziej miękkie niż pleksi , można było zarysować paznokciem. Taka by chyba była dobra. Popytaj u Rzeszowskich reklamiarzy, powinni mieć. Gdybyś był w Krakowie to mogę Ci dać namiary.
Natomiast w wersji ekonomicznej , to zapytaj kogoś kto ma dom w firmie ochroniarskiej , bo tablice ''ten obiekt ochrania.......'' są przeważnie robione na takiej piance.
---
Edytowany: 2017-11-20 16:15:48
-------------------------------------------
Grzesiek.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez sasq pajak/grappa.pl - 26-01-2009, 11:29
RE:Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez foks64 - 20-11-2017, 15:38

Skocz do: