To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Zrób to sam - DIY - materiały - dostępność / własne projekty
Poniewaz jestem w trakcie analizy i zakupow do indywidualnego ''patentu'' to mam w zwiazku z tym pytanie.
Wasze doswiadczenie i opinia nt spiwora puchowego (puch gesi), komorowy, 4 sezonowy, material zewnetrzny: https://pl.aliexpress.com/item/40D-Nylon...ic-down-ja cket-fabric/32802013650.html?scm=1007.13438.37934.0&pvid=dba8a35d-3d4c-4e2e-befc -fe2708f3a303&tpp=1
Czy ktos juz wykonal lub ma widze dot prawidlowego wykonania? Co zrobic, jak zrobic, czego unikac? itd?
Powinien to byc spiwor duzy ok 2x1m (prostokatny) z mozliwoscia uzywania jako koldra.
Jak uszyc taki spiwor w domu na maszynie Lucznik? (scieg?, nic?)
Moze znacie jakies ciekawe linki?
Pozdrawiam wszystkich obiezyswiatow.

-------------------------------------------------------
Mark

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez sasq pajak/grappa.pl - 26-01-2009, 11:29
RE:Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez Markxy - 28-04-2017, 08:17

Skocz do: