To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Zrób to sam - DIY - materiały - dostępność / własne projekty
#59
Po pierwsze, zależy mi na ''siatkowym'' systemie nośnym - sprawdził się zarówno na rowerze jak i w pieszych wycieczkach.
W gruncie rzeczy odpowiadałby mi Deuter Futura 32l lub 38l, ale jego problemem jest materiał. Tak się stało, że fiszbiny systemu nośnego poprzecierały w mojej Futurze tylną ścianę worka na wylot. Chciałbym tego uniknąć w przyszłości.
Poza tym jakiś rok temu jedna ze wspomnianych fiszbin pękła. I tu właśnie wychodzi wielkość Deutera - system można wymienić.
Problem z tym, że worka już nie. dlatego chciałbym sobie powprowadzać trochę ulepszeń i wzmocnień do nowego plecaka, trochę na zasadzie reakcji na niedogodności związane z poprzednim.
Szukałem jakiegoś alternatywnego plecaka. Ale albo nie ma systemu ''siatkowego'', albo brak mu dzielonej komory, albo z kieszeniami bocznymi coś nie tak lub z innym osprzętem. A wydawać kasę na coś, co mnie będzie irytowało też nie ma sensu. Tym bardziej jeśli mam używać tego plecaka przynajmniej przez kilka lat.

Poza tym fajnie zrobić coś samemu, tym bardziej jeśli dzięki temu będę miał plecak dostosowany do mnie. O szycie się nie martwię :).

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez sasq pajak/grappa.pl - 26-01-2009, 11:29
RE:Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez Mithrandir2 - 08-11-2010, 00:09

Skocz do: