To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Zrób to sam - DIY - materiały - dostępność / własne projekty
#29
mi koleś z patex-polu jak go pytałam przed zakupem o grubość powiedział/napisał ze oba kolory (czarny i czerwony) są w tej samej, środkowej grubości...
bo z tego co wyczytałam i sie dowiedziałam to są trzy grubości...

no a w praniu i użytkowaniu wyszło że jednak czarny jest cieńszy i jakiś inny jakościowo

arkadoo>> a piszę to bo pamiętam że pytałeś, a gdybym miała teraz kupować to pomimo ze czerwony jest czerwony, a nie czarny ;) to ze względu na jakość wzięłabym czerwony, a czarnego unikała jak ognia, bo mój czarny ( i pewnie cała reszta jaka im została bo to pewnie jedna bela) po prostu jest kiepski.... sie zmechacił, zbił i wygląda jakoś marnie cienko po używaniu i praniu od listopada
---
Edytowany: 2008-03-09 13:21:30
-------------------------------------------
pracownik GRAPPA.PL od 4.02.08

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez akacja - 09-03-2008, 13:02
RE:Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez sasq pajak/grappa.pl - 26-01-2009, 11:29

Skocz do: