To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Zrób to sam - DIY - materiały - dostępność / własne projekty
(04-05-2021, 08:09)grendel napisał(a):
(02-05-2021, 13:45)miniu8222 napisał(a): A ja z zapytaniem do posiadaczy, bo alletanio milczy w temacie, ile waży takie ustrojstwo netto za paczkę, tudzież za m2?

Waga paczki jest zależna od  rozmiaru folii (są folie na 1/2/3 okna, okna balkonowe, patio itp.), są też różne ich grubości. Najcieńsze za rozmiar pod namiot jednoosobowy mogą oscylować poniżej 100 g. Pod jedynkę używała między innymi @Leśna, pod trójkę i o różnych grubościach używałem ja, m.in. takiej z Amazon.com. Wg danych waży 11.2 oz, czyli ok. 317 g.

No właśnie kiedyś wyczytałem u @Leśna na blogu że jej folia pod namiot waży 20 g, więc zastanawiałem się czy podkłada tylko pod miednicę czy ma taką grubości 1 mikrona Big Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez sasq pajak/grappa.pl - 26-01-2009, 11:29
RE: Zrób to sam - materiały-dostępność/własne projekty - przez miniu8222 - 05-05-2021, 19:32

Skocz do: