To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Hannah Candy
#2
calkiem dobry opis produktu :) tak szczerze mowiac to Gumi namowilbys mnie nawet na ich zakup ale ...
ale juz nei potrzebuje takich spodni :)
a tak wogole to zonka nie byla zazdrosna kiedy ta pani ze sklepu tak spogladala ?:>
ale wracajac to wlasnie przymierzalem sie do tych spodni ale czekalem na twoja recenzje ktora mnie przekonala jednak postanowilem ze ten sezon odpuszcze i nauke jazdy na nartach zaczne za rok :) Tym bardziej ze w ostatnim czasie pojawilo sie dosc duzo propozycji wyjazdow ale w celu chodzenia a nie jezdzenia :)
Jednak mam jeszcze pytanie
wiem ze to i owo jest chronione warstwa materialu oraz dodatkowym rozporkiem na rzepki i 2 napy :D:D
ale jak jest z kieszeniami ?? czy to jak sa przykryte wystarczy zeby nic w srodku nie zamoklo ?
Albo inaczej czy chusteczki byly suche :>
dzieki za odpowiedz pozdrawiam :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Hannah Candy - przez gumibear - 05-12-2006, 08:32
RE:[Recenzja] Hannah Candy - przez Molu - 05-12-2006, 17:21
RE:[Recenzja] Hannah Candy - przez gumibear - 05-12-2006, 20:23
RE:[Recenzja] Hannah Candy - przez Molu - 05-12-2006, 22:58

Skocz do: