To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
Czołem! Poszukuję wraz z moją dziewczyną dwóch osób chętnych na wakacyjny wyjazd na Islandię :) ponieważ niestety posypał się nasz pierwotny skład. Szczegóły poniżej:

Kiedy: na 10 dni w terminie między 23 sierpnia a 7 września tego roku w zależności od tego jaki przelot zakupimy.
Za ile: cały wyjazd w cenie max do 2500zł (sic!) od osoby
Jak: lot Wizzairem, dwa większe bagaże rejestrowe na 4 osoby, jedzenie na cały wyjazd z Polski, noclegi pod namiotami, na miejscu wynajmujemy Dacię Duster na 9 dni.
Ceny:
- loty 700zł od osoby już z bagażem dodatkowym
- Dacia Duster 500zł od osoby
- paliwo 280zł od osoby
- jedzenie z polski około 400-450zł od osoby
łącznie 1900zł + 600zł na inne wydatki
Jeżeli jest ktoś chętny do nas dołączyć niech da znać w wątku lub pisze na mojego maila. Zależy nam na czasie ze względu na jeszcze dobre oferty cenowe na przeloty :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez Nemesis - 21-06-2018, 11:05

Skocz do: