To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
Droga Zakopane-Poprad jest w miarę przejezdna.
Zablok jest od ronda w Łysej Polanie więc jazda przez Jurgów niewiele pomoże.
Tak jak napisał powyżej Boguś.
W skrócie to wygląda tak, że są zaparkowane auta (nieprawidłowo) z obu stron drogi.
Jest ,,sznur'' samochodów próbujących się dostać na Palenicę.
Z Palenicy ,,zjeżdża'' autobus i w takim miejscu nie może się przecisnąć (bo 3 auta już są). Robi się zablok.
Wnerwieni busiarze (jak stoją w korku to nie zarabiają) dzwonią na Policję. Ta ma oficjalne zgłoszenie i musi przyjechać. Nie ma fizycznie możliwości ( i tylu lawet) by wywozić samochody. Więc wlepiane są tylko mandaty. A sfrustrowani Policjanci ,,kierując ruchem'' przepuszczają tylko busy/autobusy.
Paradoksem jest to, że jak już wszystko stało to parking na Łysej Polanie nadal był pusty. :)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez PRS - 12-09-2016, 13:11

Skocz do: