To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
W obecnej formie (rekord życiowy 37 km/dzień! :-)) może udałby mi się ten wyczyn, zatem prawdopodobnie dołączę (jeśli moje towarzystwo pasuje) i dam radę być w Częstochowie w środę. Dam znać, jeszcze został miesiąc. Pytanie gdzie zaczyna się nominalnie czerwony szlak? Na Jasnej Górze? Wyciągnęłam starą mapę i wygląda to tak jakby zaczynał się gdzieś daleko na północy, bo do Częstochowy dochodzi wzdłuż Warty. A kończy się w Krakowie, ale nie na rynku ani nie przy Smoczej Jamie. Byłoby fajnie skończyć przy jamie... Będę jechać do Katowic i stamtąd do Częstochowy, nie wiem jeszcze jak.
-------------------------------------------
http://acrossthewilderness.blogspot.com

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez Leśna - 28-04-2016, 21:18

Skocz do: