To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
Od jutra dreptam asfalt w Sudetach Środkowych. Będę się bujał przez takie polityczno-celebryckie kurorty jak Zieleniec (obecnie w oku kamery bardziej biały niż zielony), Duszniki (przy tych temperaturach raczej duszno nie będzie), Kudowa Zdrój, Karłów, Wambierzyce, Srebrna Góra. Najprawdopodobniej będę się lansował w czerwonym Atmosiku z etykietką NGT na piersi. Może kogoś spotkam już w pociągu/autobusie.
Odnośnie tego drugiego...
Wrzuciłem ogłoszenie https://ngt.pl/thread-7504.html&page=999

Ponawiam publiczne zapytanie czy jest ktoś chętny na przedreptanie Orlich Gniazd od środy popołudnia przed Bożym Ciałem. Od jasnej Góry po Wawel. Czyli z Północy na Południe. Dosyć szybko i namiotowo.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez PRS - 27-04-2016, 10:01

Skocz do: