To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
Hej!
W najbliższy piątek tj 21 sierpnia jedziemy zdobywać Blanca. W ostatniej chwili wykruszyła nam się jedna osoba i mamy jedno max 2 miejsca wolne. Plan jest następujący: 2-3 pierwsze dni aklimatyzacja i rozgrzewka na Gran Paradiso ( Włochy), następne 5-6 dni zarezerwowane jest na wejście na Blanca. Droga klasyczna, od francuskiej strony przez Tete Rousse. Mamy kilka wariantów wejścia – na który się zdecydujemy zależy od pogody i naszych wewnętrznych ustaleń. Wszystko z głową i dużą dozą zachowawczości. Szukamy osób z min. jakimś doświadczeniem wysokogórskim ( koszty dzielimy na ilość osób w samochodzie). Równie chętnie weźmiemy na pokład mastera Alpejczyka, Taternika, którego koszty będą po naszej stronie a w zamian podzieli się z nami swoja wiedzą, doświadczeniem i poduczy nas technik wysokogórskich. My trzech facetów, Tatry zimą, Kazbek, Zug, szkolenie zimowe wysokogórskie, podstawowe lawinowe. Czasu mało więc czekamy na chętnych górskiej eskapady :):) jak macie pytania piszcie!
my:Mateusz, Marcin, Bartek
-------------------------------------------
mikhael

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez mikhael - 17-08-2015, 19:44

Skocz do: