To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
Wyjazd na bardzo szybkiego:
KIEDY: od niedzieli 28 września do 1 października
GDZIE: Tatry Polsko - Słowackie
Trasa z grubsza: z Zakopanego w niedzielę rano busem na słowację do Tatrzańskiej leśnej. Stamtąd do schroniska Terycho chata - nocleg (można podejść przed nocą jeszcze spokojnie na Lodową przełęcz. Następnego dnia przez Czerwoną Ławkę do Zbójnickiej chaty, dalej przez Polski Grzebień do Śląskiego domu i jeszcze powinno dać radę do Srchoniska pod Popradskie Pleso. Nocleg. Dalej przez Rysy do Morskiego Oka i do Schroniska w Dolinie Pięciu Stawów przez Świstówkę, albo przez Szpiglasową Przełęcz. Nocleg. Ostatniego dnia można jeszcze na jakiś szczyt z rana wejść i powrót po południu.

Od niedzieli ma być znacząca poprawa pogody w Tatrach co mnie bardzo motywuje do wyjazdu, ale nie chce mi się samemu, bo to nie ma do kogo się odezwać tak i smutno :P Szczerze powiedziawszy nie wiem czy też każdy element tej trasy jest w obecnych warunkach wykonalny - wiem, że spadło trochę śniego. Liczę że też go trochę stopnieje jak przyświeci słońce ;)

Jeśłi ktoś chętny to piszcie do mnie na mejla. Jak ktoś ma jakieś uwagi do trasy, rady, propozycje to też chętnie wysłucham. Ogólnie też jeśli nie teraz tak na szybkiego to jestem otwarty na propozycję kiedy ;) Po prostu teraz tak ta pozytywna zmiana pogody mnie nakręciła bardzo ;)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez hurin - 26-09-2014, 16:57

Skocz do: