To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
Cześć wszystkim,

szukam osób chętnych na wyjazd w Alpy we wrześniu (pierwsza połowa). Dysponuję własnym środkiem transportu
Miałby być to pierwsze w pełni samodzielny wyjazd bez wsparcia ze strony \'klubów\' czy \'biur podróży\'. W taki bardziej komercyjny sposób brałem udział w wyprawie na Grossglocknera, Dufourpitze i Blanca, na którego niestety z racji załamania pogody wejść się nie udało. Poziom tego wyjazdu mogłbym względnie dostosować do umjejętności wszystkich w grupie, ale generalnie miałoby to być pierwsze samodzielne spotkanie z czterotysięcznikami np Allalinhorn, Alphubel, czy Castor i Pollux tudzież Breithron, opcji jest wiele, kwestia tego czy znajdą się chętni (max 3 osoby i najlepiej 3 aby rozłożyć równo koszty ewentualnego dojazdu). Założeniem byłoby też względnie niskie koszty całej wycieczki, czyli noclegi w namiotach, ewenutalnie, jeżeli to konieczne 1-2 w schroniskach. Rzecz jasna żarło zabieramy z Polski.
Wyjazd na max 7-10 dni.

kontakt - gg 9247126
@ jacek.porsche@interia.pl
-------------------------------------------
jackomowa

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez jackomowa - 14-06-2013, 15:00

Skocz do: