To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
#71
Mam dwa wolne miejsca w Sokoły* w najbliższy weekend. Wyjazd z Warszawy dzisiaj o 17.00 (punkt zborny Marszałkowska 136), powrót w niedzielę późnym wieczorem. Kontakt preferowany smsowy (nie zawsze mam zasięg i dodzwonić się trudno): 513-519-350. Ewentualnie mailem: http://ngt.pl/users/simba/?kontakt,4 .

Auto jest kombi i wygodne, pali jakieś 5,5l do 6l ON na 100km - przy komplecie osób wychodzi tanio.


*) Jeżeli na katowickiej będzie mega-korek to prawdopodobnie zdecydujemy się jednak na Jurę, bo raczej nie ma sensu kłaść się spać później niż o pierwszej nad ranem.
---
Edytowany: 2011-08-19 10:28:23

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez Simba - 19-08-2011, 07:49

Skocz do: