To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
#14
Witam.

Chcę zorganizować ekipę na zimowe wejście na Mt Blanc, ewentualnie Monte Rosę. Potrzebuję 2-4 osób z przynajmniej podstawowym doświadczeniem zimowym minimum w Tatrach, własną, bardzo ciepłą odzieżą górską, rakami, czekanem i uprzężą.

Ze swojej strony zapewniam przejazd dużym i wygodnym samochodem kombi z oszczędnym silnikiem, profesjonalny sprzęt do gotowania na benzynę, liny. Ewentualnie jednej osobie mogę pożyczyć czekan i raki paskowe.

Oczekuję zrzutki na paliwo i jedzenie.

Moje doświadczenie: Tatry zimą, latem, najwyższe szczyty Skandynawii, także zimą i latem, Mt Blanc wiosną, podstawowy kurs wspinaczki (indoor) w Szwecji, zakończony egzaminem, trochę doświadczenia w bulderach i krótkich drogach jednowyciągowych.

Mój mail: jatyononaono@gazeta.pl
zainteresowanych proszę o szybki kontakt
-------------------------------------------
Witek

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez jatyononaono - 04-01-2010, 15:26
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43

Skocz do: