To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Rajt - maksymalna customizacja. Skoro są takie możliwości, to czemu nie skorzystać z tego.
Od 13 lat korzystam z czołówek customowych. Nie chcę się cofnąć :-)

Nie ma wg mnie sensu kupowania za kilkaset PLN-ów seryjnej latarki tylko po to, by wykorzystać jej body. A wymienić i diodę i sterownik. Chociaż ważniejsze dla mnie jest to drugie. Równie dobrze sprawdzi się taka za kilkadziesiąt. Chciałem kupić modyfikowaną, by się nie grzebać z rozkładaniem, wymianą, dopasowywaniem wymiarów.

Dominik, ktoś robi sterownik z włącznikiem niskoprądowym? Ponad rok temu Greg pisał na światełkach, że wkrótce się ukaże taka wersja. Miesiąc temu ktoś zapytał czy już jest, ale brak odpowiedzi.

O właśnie, tu też jest problem - zwykle czołówki mają włącznik niskokoprądowy, a customowe sterowniki wysokoprądowy, który odcina napięcie od aku. I kolejne babranie się w szukanie, wiercenie, dopasowywanie, klejenie innego wyłącznika.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Zbynek Ltd. - 10-11-2019, 11:09

Skocz do: