To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Nie wszystkie aukcje na Gearbest/Banggood/Aliexpress oferują ogniwa beznadziejnej jakości. Trzeba wybrać sprzedawcę z wysokim procentem pozytywów i czytać komentarze kupujących. One wnoszą najwięcej.

Dwukrotnie kupowałem na Ali zabezpieczone ogniwa 18650 Panasonic 3400 mAh. W marcu 2016 za 6 szt. zapłaciłem 93,30 zł co daje 16,05 zł/szt. Teraz są tańsze. Mam w sumie 8 sztuk takich ogniw i wszystkie posiadają deklarowaną pojemność. Zmierzone miernikiem.

A co do gwarancji ma baterie - nie jest tak różowo jak niektórzy to przedstawiają. Żadna firma/sprzedawca nie daje gwarancji na baterie. Również we wszelkiego rodzaju urządzeniach zasilanych bateryjnie, baterie wyłączone są z tej ochrony. Wystarczy przeczytać posiadane w domu pierwsze z brzegu warunki gwarancji dowolnego urządzenia.
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez grendel - 04-03-2019, 08:36

Skocz do: