To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Kopiuję z sąsiedniego forum, mam nadzieję że Dominik M. się nie obrazi ;-) wszystkie cytaty poniżej jego autorstwa.

''Ogniwka po taniości są dostępne w sklepie nexun:

https://nexun.pl/pl/c/Ogniwa-18650/126

Ja ostatnimi czasy zaopatruje się głównie w Sanyo NCR18650BL 3350mAh - uciągną każdą latarkę do 10A.''

''Wszystkie są z demontażu, na x-dziesiąt ogniw kupionych u nich wszystkie trzymały parametry. I przepraszam bardzo za 8 zł wysokoprądowe ogniwo czy będzie miało pojemność 3300 czy 3350mah to ma jakąś różnicę ???

Ceny hurtowe ogniwa LG MH1 - 3200mAh są na poziomie 2,4$ - to ile ma kosztować używka z demontażu ? To że kupa ludzi daje się łupić na forach czytając bajki wyssane z myszki o nowych i nieużywanych pakietach z uszkodzoną elektroniką to już inna sprawa.

PS. ktoś może nie zrozumieć mojego uniesienia, ale na allegro i w chińskich sklepach sieciowych jest pełno podróbek ogniw Panasonic NCR18650B i Sanyo 18650GA, które mają pojemności na poziomie 2800-3000mAh przy niskich prądach rozładowania - przy wyższych jest flatline i latają po 2300-2500mah. Więc cena 8zł za oryginalne ogniwo jest po prostu dobra.''

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Sted82 - 03-03-2019, 23:00

Skocz do: