To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Panie i Panowie,

dzięki za całą konwersację, ostatecznie zakupiłem Skilhunta H03 w wersji z dyfuzorem i ładowaniem przez kabel magnetyczny, czyli Skilhunta H03F RC. Do tego dokupiłem dwa aku Sanyo 3450 mAh.

Zalety: latareczka sama w sobie mała, zgrabna, patenciarska no i co najważniejsze świeci prze***i*cie

Wady: pasek jak wiadomo niezbyt urodziwy, gumowy element mocujący latarki niewygodnie leży na głowie, kąt świecenia zmienia się tak sobie (za duże tarcie gumy o metal latarki, a przywykłem do częstego zmieniania kąta padania światła w moim Petzlu)
no i co najgorsze niestety dostałem wersję z kablem magnetycznym, który nie ma dodatkowego wyjścia USB, a na tym w sumie bardzo mi zależało :( Nie mogę nawet znaleźć takiego kabla do osobnego zakupu, pomijając już że nawet ten zwykły, który mam w zestawie swoje kosztuje.

Jak to wszystko będzie działać w terenie czas pokaże. Za uniwersalność się płaci i wygoda noszenia i użytkowania na pewno będzie mniejsza niż przy typowych czołówkach, a kabel, no cóż muszę przeboleć

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Nemesis - 07-01-2019, 22:07

Skocz do: