To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Niekoniecznie jest zła, ale wiadomo, jak się miało lżejsze a zmienia się na cięższe to zawsze boli - przy zwykłych wyjazdach nie ma problemu, ale jak robiłem całe GSB czy GSS na raz, w dodatku samotnie i z namiotem to liczyłem każdy gram, a inne szlaki długodystansowe też mam w planach więc to dla mnie istotne :P
Miałem plastikowego Black Diamonda Comsa przez 6 lat i przez 8 lat plastikową Tikkę XP2 i nic z nimi się złego nie działo, wiem że aluminium to zawsze większa wytrzymałość, ale praktyka pokazała że przy moim użytku nie jest ono i tak koniecznością :)
Z drugiej strony mógłbym powiedzieć że wymiana latarki na nową też nie jest koniecznością skoro z Tikką XP2 wiele przeszedłem, jednak chcę nieco więcej pary w gwizdek i tyle :)

Powiedz mi jeszcze jedno mikel, czy wg Ciebie nie będzie żadnego problemu z tym elementem w wersji RC który odpowiada za ładowanie akumulatora - mam na myśli jego ewentualne rdzewienie przy kontakcie z wodą np podczas ulewy - nie wygląda to na w żaden sposób zabezpieczone choć teoretycznie latarka spełnia nadal normę IPX8.
No i druga sprawa - jaką barwę światła polecacie, preferujecie?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Nemesis - 29-11-2018, 10:57

Skocz do: