To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Ja kupiłem na Aliexpress 11 listopada jak była wielka promocja Ali. Ale cudów i tak nie było, bo bodaj 40,80USD wyszła.

Tak tez uważam, 2 szt. aku powinny ci wystarczyć. Ta ładowarko-PB może być (ja mam UL everActive EC-10, ale jest już trudno dostępny). Ważne, że jest wymienny aku. Trochę szkoda, że konstrukcja otwarta, bo w plecaku może ci wypaść aku i będzie guzik z ładowania przez panel czy coś. Ale generalnie o to chodzi.

O, to co ns zaproponował powinno być dobre, bo obrotowe i ustawisz latarkę po prostu wzdłuż kierownicy. Nawet może i lepiej, bo nie będzie chyba miała wtedy tendencji do opadania w dół.

Te ładowarki co mają wyjście USB nie mogą jednocześnie ładować aku i podłaczonego telefonu, bo telefon ładuje się z wsadzonych do ładowarki ogniw, a nie z zewnętrznego napięcia z gniazdka. Moja EC-10 w każdym bądź razie też tak nie działa, nawet chińska seria Lii też tak nie ładuje.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Arni - 18-11-2017, 21:59

Skocz do: