To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Podczas tegorocznej wyprawy z canoe do Szwecji w jednym ze sklepów branży sportowo turystycznej kupiłem dwie czołówki Trekmates? Sport head torchw cenie 40 koron szwedzkich za sztukę ( mniej niż 20 PLN ) , przez trzy tygodnie użytkowania czołówek doskonale sprawowały się na obozowiskach posiadają uszczelnienia i pozytywnie przeszły kilkuminutowy test zanurzenia w jeziorze na głębokości około 20 centymetrów , posiadają trzy tryby świecenia słaby , mocny i pulsacyjny , a zasilane są dwiema bateriami AAA
Dane producenta :
Hight Setting: 35 m /burn time - 8 hrs/
Low setting: 15 m /burn time - 30 hrs/
Lumens: Max. 37
Weight: 58 g /with batteries
P.S. Od kilku lat używam baterii litowych Energizer L92 Ultimate Lithium R03 AAA , które kupiłem w większej ilości po 5 zł za sztukę i jak dotąd są to najtańsze baterie jakie używałem w przedziale czas efektywnego zasilania - cena
---
Edytowany: 2016-08-23 22:50:56


[Obrazek: 4008-246-1.jpg]


[Obrazek: 4008-246-2.jpg]


[Obrazek: 4008-246-3.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez fotofx - 23-08-2016, 19:24

Skocz do: