To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Arni napisał: Zebralight H600w Mk II przy około 70lm miała dwa razy dłuższy czas świecenia od HC30''

Przyszło mi kilka dni temu zabezpieczone ogniwo panasonica, wcześniej ograniczałem się z wyciskaniem ostatnich soków z ogniwa bo zwyczajnie się obawiałem że je nadmiernie rozładuje. Teraz będąc w posiadaniu zabezpieczonego NCR18650B o pojemności 3400 mAh mogę stwierdzić że dane zamieszczone przez producenta mają się nijak do rzeczywistości w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Obecnie na zabezpieczonym ogniwie pasana HC30 pociągnęła 30h na 70 lumenach, natomiast trybu turbo 1000lm nie byłem do końca w stanie obiektywnie zweryfikować bo nie miałem punktu odniesienia do innej czołówki o tej mocy w tym samym czasie. Na moje oko świeciła relatywnie mocno przez ok. 1h45min później nieco osłabła ale i tak była dużo jaśniejsza niż tank z tikką na max trybach jendocześnie włączone. Po 2h10min jasność spadłą do około 120 lumenów, a po 2h23min amen. Reasumując bliżej jej czasom podanym przez Ciebie, niż temu co deklaruje producent, chciałbym się tak częściej pozytywnie rozczarowywać :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Alpamayo84 - 01-02-2016, 21:13

Skocz do: