To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
No właśnie wszystko jest relatywne i zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Moje 90% trekków trwa krócej niż 3dni, na 2 tygodnie i dłużej bez ''prądu'' użyłbym solaru który z resztą sobie też kupiłem. Tak jak wspomniałeś zebra ma świetne tryby które z chęcią widziałbym u siebie, ale kosztuje x2 więcej, ma węższą wiązkę światła 80 stopni i nie wiem czy przypadkiem ilość trybów nie będzie tez mieczem obosiecznym bo przełączanie między nimi (ilość) może okazać się z czasem nieco irytujące. W hc30 robię szybko pyk pyk i mam który chce :) Na moje potrzeby na chwilę obecną nic więcej nie potrzebuję, a biorąc pod uwagę cenę hc jest dla mnie zdecydowanie najlepszym dotychczasowym zakupem jaki popełniłem w świecie lumenów :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Alpamayo84 - 13-01-2016, 15:52

Skocz do: