To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
W rzeczywistości jest to na pewno więcej niż 1lm, na oko dałbym między 5 a 10lm. W odniesieniu do najniższego trybu tank007 E09 świeci niemal identycznie (tank oficjalnie na najniższym trybie ma 10lm) W odniesieniu do najsłabszego trybu tikka plus 2 świeci nieco słabiej, Tikki XP 2014 już nie posiadam ale z tego co jestem w stanie sobie przypomnieć i odnieść do hc30 święcą również bardzo podobnie na najniższym trybie.
15h pracy przy 70lm to dla mnie kosmos w odniesieniu do moich wcześniejszych doświadczeń z petzlami i fenixem na AAA. Więcej naprawdę nie potrzebuje, a jeśli nawet to mogę wziąć kolejną zapasową i tym samym będę miał ponad 24h świecenia. Nie chce mi się jakoś wierzyć żeby Zebralight H600w Mk II przy około 70lm miała dwa razy dłuższy czas świecenia od HC30. Wydaje mi się że w przypadku zebry i ich czasu świecenia to tylko dobry chwyt marketingowy, obydwie są na Cree XM-L2 więc czasy wydawałoby się że będą również podobne, choć ręki nie dam sobie uciąć i mogę się mylić.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Alpamayo84 - 13-01-2016, 14:07

Skocz do: