To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Akurat nic nie napomknąłem o przeróbce, broń boże, gdzieś ty to wyczytał?. Tak po prostu napisałem na czym polegają różnice pomiędzy nowoczesnym aku Litowym, a zwykłym. Niestety nie każdy to kuma, ja do niedawna tez nie czaiłem różnicy, coś tam słyszałem, ale nic więcej i jak widać po pytaniu o pojemność PRSa, takich osób jest więcej.

Lucas, ciebie te kilkadziesiąt gram nie zbawi, ale innych fetyszystów wagowych już tak. Przy dzisiejszej technologi nie ma sensu pchać się nadal w AAA a i AA stają się mocno dyskusyjne.

A wracając jeszcze do modowania małych kompaktów czy innych zasilanych na 3xAA/AAA. Warunkiem wg mnie jest posiadanie stabilizacji przez latarkę i wtedy taka przeróbka zasilania na Litowy jest możliwa i mega opłacalna. Stabilizacja działa najczęściej do napięcia 3,6/3,7V czyli idealnie tyle co ma Litowy aku. Nawet jeśli waga nie spadnie, to czas świecenia wzrośnie kilkukrotnie.
Przerabiałem ten temat na starym Iconie BD i niestety nie miało to sensu, bo on nie miał stabilizacji, ale każda inna ze stabilizacją zadziała idealnie. Także te dwa warunki, stabilizacja i zasilanie z 3 sztuk aku, a wszystko będzie OK.

Zbynek, jak coś źle pisze to popraw proszę.
---
Edytowany: 2015-12-09 16:02:13

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Arni - 09-12-2015, 15:50

Skocz do: