To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
@Zbynek Ltd.
Wiem że ''są O.K.'' Mam jeszcze pierwszej generacji i już wtedy były O.K., więc teraz mam nadzieję że je dopracowali i są bardziej niż O.K. Ale to że dział PR i marketingu napiszę coś, nie znaczy że to coś faktycznie takim jest. Stąd moje pytanie o ''zauważalną różnicę''.

@boguś b
Dlatego prośba o kłopoty bo:
- ''oblodzenie'' czy to to widoczne, czy ukryte (kuzyn piłkarz, biegacz, itp. wywalił się zimą na prostej drodze i to tak ''fachowo'' ze coś sobie naderwał i miał kilkudniowy ''trip'' sponsorowany przez ketoprofen, czy coś podobnego),
- bliskie spotkania z spanikowanymi (daj borze) zwierzętami (w dzień spacerując z psem jeden z dwóch wystraszonych jelonków biegł na ''czołówkę'' ze mną).

Co poczucia bezpieczeństwa, to w sumie też tak mam, chyba że akurat trafiam na ścinkę i zrywkę drewna.
Śnieg i pełnia jest super i nie dla biegaczy. Chociaż w mieście raczej różnicy się nie zauważy.

@Alpamayo84
I wszystko jasne (:D). Z racji racjonalnego podejścia do życia, pasje jako bardzo emocjonalne podejście, niezbyt rozumiem.

@Arni
Dzięki.
A ile ładowań w porównaniu do normalnych Eneloop wytrzymują ?
Co do płynnej regulacji - potencjometr obrotowy ;)
---
Edytowany: 2015-12-08 19:55:13

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez lucas_t - 08-12-2015, 19:51

Skocz do: