To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Boguś, mam lampkę 100lm, miałem latarkę 60lm i dokładnie wiem co napisałem, 60lm to taka minimalna granica przyzwoitości do biegania, a 100 do jazdy rowerem. Oczywiście jest to granica umowna i bardzo płynna, bo tak jak zauważa Zbynek, wiele zależy np. od wiązki światła. Tym niemniej, te wartości uznał bym za punkt wyjścia.

PS. Chodzić to się da i przy 4lm, próbowałem po drodze asfaltowej i jest całkiem spoko.

Różnica E. Pro vs zwykłe to tak jak kolega pisze, 500mAh to 500mAh. Cena w sklepie hurt.pl obydwu jest bardzo porównywalna więc warto dopłacić te 10zł do Pro. Na przykładzie poboru prądu (1,64W na maksa) przez starego Storma:
Eneloop 2000mAh - 5,85h
Eneloop Pro 2500mAh - 7,31h (w realu pali nieco dłużej)
Eneloop AAA 950mAh - 2,78h
---
Edytowany: 2015-12-08 18:53:15

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Arni - 08-12-2015, 18:52

Skocz do: