To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Po porównaniu różnych czołówek zauważyłem, że te na baterie są lepsze od tych na akumulatory. Raz że mają dłuższą żywotność, dwa że po skończeniu się mocy można po prostu wymienić baterie, a w przypadku akumulatorów potrzebujemy źródła prądu. Plus akumulatorów to chyba to, że nie trzeba kupować nowych baterii cały czas :).
Jako że moja turystyka górska nie jest ekstremalna, a polega głownie na chodzeniu po szlakach, więc czołówkę potrzebowałbym ''na wypadek'' gdyby noc mnie zaskoczyła. Ile w takim przypadku wystarczyłoby mi lumenów? Czy koło 100 to wystarczająco?
A długość światła 70 m?
Niezawodność, łatwość w obsłudze i komfort w noszeniu to chyba najważniejsze rzeczy dla mnie w tym przypadku.
---
Edytowany: 2015-04-19 23:32:23

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez ZBYSZEK1899 - 19-04-2015, 22:26

Skocz do: