To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Witam. Zgadzam się z większością opinii, że jeśli chodzi o latarkę czołową do samochodu, namiotu, przed namiot to latarka za 20 zł w zupełności wystarczy. Problem zaczyna się w momencie jeśli wybieramy się na jakąkolwiek wycieczkę, nawet z pozoru niewinną. Co wtedy? kupujemy drugą? O lepszych parametrach? Wtedy jesteśmy posiadaczami już dwóch latarek czołowych. Na pewno znany jest wam temat chłopaka który wybrał się z dziewczyną na całkiem niewinną wycieczkę w góry Sowie. Okazało się że owa para zagubiła się w/w górach, efektem czego było skrajne wycieńczenie. Okazało się że para wybrała się na wycieczkę, nie zabierając ze sobą cieplejszych ubrań jak też dobrego źródła światła. Zmarznięci błąkali się po górach w dodatku po omacku. Nie ma się co dziwić, w końcu zamierzali wrócić przed zmierzchem do domu. Ja dysponuję tylko jedną latarką czołową, wykorzystuję ją do wszystkiego. Nie rozgraniczam światła do samochodu, czy do namiotu. A jeśli chodzi o pożyczenie mojej latarki znajomemu to nie ma problemu. Moi znajomi są odpowiedzialnymi ludźmi, jeżeli zepsuje to liczy się z tym że odkupi nową. Czasami wybieramy się na niewinny spacer, który bez odrobiny wyobraźni zakończyć się może tragicznie. Ja wyznaję inną zasadę, najlepiej mieć zapas zapasu.
Pozdrawiam.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez SR-71 - 03-05-2013, 15:32

Skocz do: