To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Zgadzam się z tym, że czasami dobry tańszy sprzęt z powodzeniem wystarczy i nie trzeba od razu płacić za markę.
Tylko temu mactronikowi nie ufam- miałem 3 albo 4 mniejsze tańsze latarki tego producenta, wszystkie kupione za grosze i wszystkie szybko szlag trafił. Używałem ich jako EDC, przy kluczach- przyzwyczajony jestem do posiadania niewielkiej latarki po prostu. I z uporem wybierałem różne mactroniki, bo tanie- każdy nawalał. Obecnie mam małego olighta, i ten może i kosztował więcej, ale nie wiem jak miałbym go zepsuć przy tego rodzaju użytkowaniu, przy którym padały mactroniki.
Nie używałem ich czołówek, więc jak działają nie wiem. Mojej tacticce XP leci już 6 rok i ciągle w pełni sprawna, nie mam potrzeby zmieniać- może i nienajnowsza, ale za lumenami nie gonię. I siłą rzeczy w moim przypadku będąc zmuszony do zakupu kolejnej czołówki kupię następnego petzla, a nie mactronika. Bo o ile czołówki faktycznie używam w sytuacjach awaryjnych i rzadko, to jeżeli w takiej sytuacji zawiedzie i zostajesz bez światła- może być problem. A mactronik jak na razie mi osobiście bezawaryjnością bynajmniej nie zaimponował.
---
Edytowany: 2013-05-02 14:23:14

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez -PITdoggy- - 02-05-2013, 11:55

Skocz do: