To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Czołówki tanie - klajso już świetnie odpowiedział '' czołówka w plecaku dla niektórych to jak apteczka, noszona awaryjnie'' , ale też dorzucę od siebie, tania czołówka nada się do ogródka , do samochodu , domu itp gdzie szkoda by było zniszczyć/zgubić taką za większą kasę dlatego nawet w ze znanych sieciówkach można trafić ciekawą opcję.
Czasami taką awaryjkę możesz komuś podarować , jeśli wiesz że można na niej polegać (w granicach rozsądku) i pomóc - bo czy obcej osobie oddałbyś swoją Petzl lub BD.
Tylko proszę nie pisać o jakości wykonania, wygodzie użytkowania, długości działania , trybach, zasięgu bo kupując produkt za taką cenę trzeba liczyć się z gorszymi parametrami .
Po drugie tanie nie znaczy gorsze, przykład :
Hultafors/Mora Vs Fallkniven F1 , oczywiście F1 to czołg i pewnie pożyje o wiele dłużej aczkolwiek szkoda by mi było używać takiego noża , pomimo tego że NTN i nie ma się co cackać ;) .
P.S. nie mam F1 ;D , mam morę :P

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez V_N_Cf - 02-05-2013, 09:49

Skocz do: