To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Witam. Może większość z was oceni mnie krytycznie, ale trudno. Na forum udzielam się rzadko, lecz jak czytam nie które wypowiedzi, pytania robi mi się słabo. Przez lata wędrówek po górach, głównie po lasach, przerobiłem wiele czołówek, latarek i wiele innego sprzętu. Szybko się przekonałem, iż powiedzenie ''że tylko bogatych stać na tanie rzeczy'' sprawdza się w 100%. Więc nie rozumiem czasami ludzi, którzy szukają tanich rzeczy i oczekują że będą one działać bez zarzutów. Też szukałem różnego sprzętu do jakiejś kwoty, szukałem jak najtaniej, kupowałem a następnie wyrzucałem na śmieci. Po latach doświadczeń, stwierdziłem że wole poczekać i uzbierać na lepszy sprzęt a niżeli kupić tańszy i gorszy. Jeżeli nie kupię w tym roku, to w następnym. Należę do ludzi którzy również liczą każdy grosz. MacTronica, co to za firma?! Proszę was. Nigdy nie kupiłbym nic z tej firmy, nie obrażając ludzi używających sprzętu tej firmy. Osobiście używam latarki czołowej firmy Petzl Myo i jestem niesamowicie zadowolony. Nic dodać, nic ująć.
Pozdrawiam.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez SR-71 - 01-05-2013, 20:12

Skocz do: